ЕРІКТІЛЕР ӘРҚАШАН ҚАСЫМЫЗДА.

Рудный политехникалық колледжі Н.Кузнецованың жетекшілігімке “Отбасын қолдау орталығы “КММ әлеуметтік қызмет көрсету бойынша “Жанұя ” орталығынан ұлдар мен қыздар атынан жаңа достар тапты.

Бала жеке назарынсыз және қолдаусыз толық дами алмайды. Біздің “жақын болу” жобасы қиын жағдайға тап болған балаларға өздерін бақытты сезінуге көмектеседі. “ДВИЖ” еріктілер жасағы Дүниежүзілік балаларды қорғау күніне және Халықаралық нашақорлық пен есірткі бизнесіне қарсы күрес күніне арналған ойын сипатындағы бірқатар іс-шаралар өткізді. Шарлар, түрлі – түсті пластилин, сабын көпіршіктері, ұннан қазына іздеу, көңілді билер-бұл орталықтың тәрбиеленушілеріне еріктілер сыйлады.  Балаларға ұнады ма? Бір рет көрген жақсы. Фотосуреттер карусельін айналдырыңыз.

Біз, әрине, қарым-қатынастан ләззат алдық.Сессия барысында уақыт тауып, оны балаларға сыйға тартқандар аз. Міне, біздің еріктілердің есімдері: Крылова Дарина, Бектанова Лаура, Кендебаев Арман, Галюлюк Богдан және Көшербаев Нұржан. Он үш бала үшін біз сәл жақындап, оларға қиындықтар мен уайымдарды ұмытуға көмектестік деп үміттенеміз. Қаншалықты маңызды болу: ол тек әрқашан қасынан табылу!

РПТК-ӘРҚАШАН КӨМЕК БЕРУГЕ ДАЙЫН!