«ТЕҢ – ТЕҢ» ҚАҒИДАТЫ БОЙЫНША ДІНИ САУАТТЫЛЫҚ

Жыл сайынғы «Ұшпа жасақ» жобасын іске асыру шеңберінде колледждің ақпараттық-түсіндіру тобының мүшелері «Құқық және тәртіп» және «Өзін-өзі тану мен бақыт» фракцияларының мүшелерімен бірлесіп Діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу бойынша тағы бір іс-шара өткізді. Әңгіме тақырыбы – жалдау және оның формалары мен әдістері.

Сынып сағаты аясында ағымдағы жылдың 22 мамырында К-23-ТЖТЖҚПЖжТҚК және К-23-МТ топтарының 1 курс студенттері осы салада өздерінің құқықтық сауаттылығын арттырды. Бұл жолы студенттердің өздері «Тең-тең» қағидаты бойынша айтты. Діни экстремизмге қарсы тұру қиын, бірақ ол орындалатын міндет. Ауыр құқықтық жұмыс жүргізу қажет. Ал егер түсіндіруді студенттердің өздері құрдастарына жүргізсе, онда өзара түсіністік пен сенім орнатуға ықпал ететін «тең» өзара әрекеттесу қалыптасады. Бұған студенттер көмектесті: Рыбалка Нелли, Вундер Анатолий, Васильченко Алина және Беспалов Артем. Балалар, сендер АҚЫЛДЫСЫҢДАР! Өскелең ұрпақтың экстремизм мен терроризм идеологиясына тұрақты теріс көзқарасын қалыптастыру үшін барлық бірінші курс студенттерімен ынтымақтастық пен осындай кездесулер өткіземіз деп үміттенеміз. РПТК-қауіпсіздік аумағы!