Баскетбол бойынша студенттер лигасындағы қола

Бір ай бойы біздің студенттер баскетболдан студенттер лигасына қатысып, колледждің намысын қорғады.

15 мамырда лиганың соңында Рудный индустриалды университетінің спорт залында қорытынды ойындар мен марапаттау рәсімі өтті.

Лигаға 5 команды қатысты. Дөңгелек ұтыс ойынының нәтижесінде біздің колледждің командасы құрметті 3 орынға ие болды.

Лигадағы құрметті 3 орыннан басқа, ойыншылардың статистикасы барлық ойындарда жүргізілді. Осы статистиканың нәтижелері бойынша біздің студент Шивцов Максим ең нәтижелі ойыншы атанды.

Біздің колледж ойындарды ұйымдастырғаны үшін және қатсуға мүмкіндік бергені үшін @lovi_svoyshans «Өз Мүмкіндігіңді Ұста» атты қоғамдық қорына алғыс білдіреді.

Балаларды 3 орынмен құттықтаймыз және ҮЛКЕН РАХМЕТ айтамыз. Командаға жаңа спорттық жеңістер мен жетістіктер тілейміз.